Який час потрібний для розкрутки сайту?

Кожен сайт індивідуальний і не повторимо, тому неможливо точно встановити час для розкручування інтернет-ресурсу. Спочатку потрібно провести аналіз самого сайту, перевірити наявність чи відсутність технічних помилок. Відповіді ці запитання дозволять зрозуміти приблизні терміни, які необхідні його раскрутки.

Близько двох тижнів потрібно вивчення поточного стану сторінки. Якщо працювати брати великий інтернет-магазин, то термін може затягтися і до 5-6 місяців.

Щоб розкручування працювало постійно і було позитивним, потрібно працювати над веб-сторінкою постійно, моніторити її стан і наповнювати пізнавальним контентом. Процес просування може бути періодичним. Щоб займати високі позиції у видачі, потрібна старанна робота. Якщо ви втратите час, то для відновлення знадобиться дуже багато ресурсів.

Вам можуть потрапити компанії, які обіцяють результат вже за місяць. Відразу ж відмовляйтеся від такої співпраці, тому що це нереально або для розкручування будуть застосовуватися заборонені методи розкручування. У результаті це негативно вплине на подальше функціонування сайту.

Основна тематика веб-ресурсу також відіграє важливу роль швидкості розкрутки. Наприклад, це дуже конкурентна сфера діяльності, яку виробляє компанія. Щоб розкрутити її, потрібно більше часу та грошових витрат. Але якщо його оптимізувати за вузькими запитами, то вже за кілька місяців буде видно позитивний результат.

Таким чином можна підсумувати, що для розрахунку часу на розкручування потрібно враховувати таке:

  • ніша діяльності компанії;
  • конкурентне середовище;
  • використані способи розкрутки сайту;
  • підготовка спеціаліста, який займається просуванням.

Для залучення користувачів важливо розміщувати на сторінках сайту якісний грамотний контент. Він також повинен мати користь для відвідувачів, залучати та викликати бажання залишатися на цьому сайті. Продумане меню, інтерфейс та розміщення клавіш “дії” на видних місцях (наприклад, “Купити”) прискорить процес розкручування сайту.