Seo-просування сайту: особливості та ранжування в пошукових системах

За допомогою сео просування Інтернет-ресурс можна просунути для покращення видимості споживачами. Це може бути внутрішнім чи зовнішнім. У першому випадку орієнтиром є оптимізація сайту, а у другому – проводитися робота з іншими сайтами для розміщення посилань з метою активного просування. Важливу роль має робота з каталогами та популярними форумами.

Етапи проведення розкрутки сайту

  1. Щоб отримати добрий результат, необхідно заповнити бриф. Він дає можливість побачити кінцеву мету і під час роботи її дотримуватись. Складається технічне завдання на основі брифів для приведення сайту до стандартів пошукових систем.
  2. Підбираються основні пошукові запити та формується семантичне ядро. Далі із застосуванням спеціалізованого софту або вручну відкидаються нецільові запити.

Комерційні запити необхідні для успішного просування сайту. В даному випадку вітаються такі слова, як: ціна, купити, вартість, прайс, замовити, дешево, купити в онлайні та інше.

Щоб конкретизувати регіон роботи, обов’язково потрібно зазначити населений пункт, місто чи область. Ці запити називаються гео залежними. При їх використанні на сайт переходитиме набагато більше цільових відвідувачів, адже головна мета полягає у перетворенні зацікавлених людей на лідів.

Далі необхідно поставити завдання програмісту, дизайнеру, верстальнику та копірайтеру. Їхня спільна робота приведе до покращення веб-сторінки, підвищення візуальної та технічної сторони. Зробивши контент унікальним і пізнавальним, далі слід вивчити результати просування. У разі потреби здійснити коригування стратегії та надалі відстежувати динаміку за ключовими словами.

Докладний звіт дає змогу бачити прогресивне зростання сайту. За допомогою такого звіту замовник бачить, за що платить гроші сео-фахівцеві. Потрібно розуміти, що суттєві зміни у позитивний бік будуть помітні лише через 3-4 місяці після початку сео-просування.

Скільки коштує seo-просування?

Однозначно відповісти на це дуже складно, адже справа дуже індивідуальна. Багато залежить від побажань замовника, який може платити лише за цільові дії чи конкретні позиції. На ціну впливає і ніша, в якій працює сайт, цільова аудиторія та статистичні показники бренду. Тому питання вартості необхідно обговорювати окремо при кожному конкретному замовленні.