Методи підвищення позицій сайту в Google

Щоб покращити позиції веб-сторінки в пошуковій системі, потрібно повністю пропрацювати весь сайт. Здійснювати оптимізацію потрібно навіть тих сторінок, які належать до “не важливих” (наприклад, сторінка 404). Швидкість завантаження – ще один важливий момент для покращення позицій самого сайту. Сучасні користувачі не хочуть довго чекати, поки завантажиться та чи інша сторінка, тому перше, що потрібно зробити – стиснути фотографії та внести коригування у візуальне наповнення сайту.

Ключові запити комерційного характеру позитивно позначаються підвищення позицій сайту. Необхідно використати в інформаційному наповненні такі слова: замовити, купити, ціна, інтернет магазин, доставка та ін.

Сервіс Duda Mobile дозволяє оптимізувати веб-сторінку під мобільні пристрої. Це досить важливо, адже величезна кількість користувачів шукають необхідну на просторах інтернету саме зі своїх смартфонів. Під час оптимізації верста не повинна змінитись, а кнопки цільової дії повинні бути легко доступними для користувача.

Постійний аналіз цільової аудиторії життєво необхідний розвитку сайту. Пошуковий алгоритм BERT дає можливість застосовувати у текстах-описах довгі ключові запити. Кожну позицію можна доповнити корисною, актуальною та пізнавальною інформацією. Середня довжина однієї статті не повинна бути меншою за 2,5 тисячі символів.

Перед тим, як натиснути на сайт, користувач бачить короткий опис. Це мета теги, які потребують ретельного опрацювання. Потенційний клієнт повинен переконатися, що йому буде корисним перехід на цю веб-сторінку. Релевантні комерційні запити мають бути присутніми у мета тегах, довжина яких близько 170 символів.

Аналізуйте соціальні мережі та дивіться, що там з’являється нове. Навіть правильно сформульовані та застосовані фрази із соц. мереж допоможуть підвищити становище сайту у видачі пошукової системи.