Із яких елементів складається просування сайту?

Щоб отримати високий рівень відвідуваності сайту, необхідна його видимість пошуковими системами. Дуже важливо покращити веб-сторінку з технічного боку, довести візуалізацію до максимальної межі та розбавити її унікальним контентом.

Розкруткою сайту насправді не повинна займатися лише одна людина. Для цих цілей знадобиться робота:

seo-фахівця;
маркетолога;
дизайнера;
програміста;
верстальника;
контент-менеджера.

У комплексі виходить досягти оптимальних результатів. Не тільки підвищити видимість для відвідувачів, але й сформувати дружній веб-ресурс, цікавий для кожного. Якщо ви не можете досягти поставленої мети, то користі від сайту практично не буде.

Які етапи просування сайту існують?

Перше – проведення аналізу з цільової аудиторії та наявності конкурентів. На даному етапі знадобиться робота маркетолога, який знає, яким чином інтернет-сторінки працюють на збільшення продажів. Якщо немає цих самих продажів, то й сенс у створенні магазину онлайн губиться.

Дуже часто можна спостерігати ситуацію, коли замовник застосовує будь-які хитрощі, щоб пошукова система визнала його сайт, але в результаті нічого не виходить. Насправді проблема криється в неправильному плануванні, без ретельного вивчення цільової аудиторії та конкурентного довкілля.

Для ефективного просування важливо сформувати первинне семантичне ядро. Воно складається із основних запитів, які можуть цікавити потенційних клієнтів. Для розведення зібраної семантики груп потребує використання спеціалізованого софту. Варто відкинути неефективні запити, додати незалежні та комерційні.

Після цього формується структура сайту. Під кожен окремий запит готуються розділи, далі – підрозділи. В обов’язковому порядку знадобиться написання цікавих статей. Також створюються мета теги та заголовки, які буде вловлювати пошукова система. Дуже важливо знати про новинки та застосовувати їх у тій галузі, в якій функціонує сам інтернет-магазин.

Технічне завдання внутрішньої оптимізації робить просування комплексним. Для цих цілей:

формують зрозумілі для будь-якої людини посилання;
видаляють дубльовані станиці;
підвищують швидкість завантаження;
оптимізують фільтри;
перевіряють коректне відображення у браузерах;
складають картку сайту;
настроюють кілька мовних версій.

Далі здійснюється внутрішня переклинівка, яка додає статичну вагу та підвищує швидкість просування сайту.

Не варто забувати і про зовнішню оптимізацію, будівництво посилального профілю. Це важливо в тих сферах діяльності, в яких конкуренція дуже висока. Логіка тут проста: чим більше посилань на сайт, тим вищою буде довіра у відвідувачів.